Nieuws van Knooppunt Techniek

Op deze pagina vindt u al het laatste nieuws omtrent Knooppunt Techniek. Wilt u nu nog beter op de hoogte zijn, schrijf u dan in voor onze nieuwsbrief:

Programma Bootcamp Mixed Reality

16 maart 2018 - auteur:

Programma per dag

maandag 19 maart

Start Eind Activiteit Workshopleider/ Spreker
 
09:00 09:15 Welkom Joop Hazeleger
09:15 09:45 Presentatie Interknowlogy-Europe Dennis Vroegop
09:50 10:20 Presentatie Aryzon Leon Schipper
10:20 10:45 Pauze  
10:45 11:15 Presentatie Ministerie van Defensie André Baas / Tommy Termont
11:20 11:50 Presentatie Go-Veluwe Mathanje Huisman
11:55 12:15 Presentatie OpenUp Technology Henk Stomphorst
12:15 12:30 Interactiviteit student met bedrijf Herman Julsing
12:30 13:00 Lunch  
13:00 13:30 Opdracht presenteren en info voor start creathon Opdrachtgevers
13:30 14:30 Wat is professioneel samenwerken Jan Lok
14:30 15:15 Uitleg van de opdracht Opdrachtgevers
15:15 15:30 Pauze  
15:30 16:45 Coaching tbv start creathon door opdrachtgevers. Opdrachtgevers
16:45 17:00 Vragen rondje en instructie voor de dinsdag Herman Julsing

 

 

dinsdag 20 maart

Start Eind Activiteit Workshopleider/ Spreker
09:00 09:15 Welkom Ferdy Thoonen (Interface)
09:15 10:00 Introductie SCRUM Michel Ranzijn
10:00 12:30 Creathon  
12:30 13:00 Lunch  
13:00 14:00 Presentatie  VR en E-Learning Guido Helmerhorst (Warp)
14:00 15:00 Creathon  
15:00 16:00 Presentatie VR Bart Kok (The Virtual Dutchman)
16:00 16:50 Pitchen voor publiek  
16:50 17:00 wrap-up Hans Krijgsman

 

 

woensdag 21 maart

Start Eind Activiteit Workshopleider/ Spreker
09:00 10:00 Presentatie Mixed Reality en AI Martin Tirion (Microsoft)
10:00 11:00 SCRUM Maarten van der Boon (Novitek)  / Manfred van der Voort (Makerslab)
11:00 12:30 Prototypen  
12:30 13:00 Lunch  
13:00 15:00 Prototypen  
15:00 15:45 Inspiratie/motivatie Tim Hermans (Dynamics Software)
15:45 16:50 Prototypen  
16:50 17:00 wrap-up Herman Julsing
       

 

donderdag 22 maart

Start Eind Activiteit Workshopleider/ Spreker
08:30 09:00 Inloop  
09:00 09:30 SCRUM Marianne van Arendonk (Seecr)
09:30 10:45 Prototypen  
10:45 11:15 Teckleteam Rabobank Joey Borgers (Rabobank)
12:30 13:00 Lunch  
13:00 15:00 Prototypen  
15:00 16:00 Inspiratie/motivatie Twan Voets (Qing)
16:00 16:50 1e aanzet presentatie  
16:50 17:00 wrap-up Hans Krijgsman
       

 

 

 

Vrijdag 23 maart 2018
09:00 09:15 Introductie BIT BIT Niek Tmmermans  (HSO)

Twan Voets (Qing)

Mathanje Huisman (IDNTT)

Leon Schipper (Aryzon)

Gijsbert Postma (Min v Defensie)

Jan Veenema (Min v Defensie)

Dennis Vroegop (Interknowlogy Europe)

Hans Linker (tot 10.15 uur) CHE

09:15 12:30 Voorbereiden presentatie BIT
12:30 13:00 Lunch BIT
13:00 14:00 Voorbereiden presentatie BIT
14:00 16:00 Presentaties voor jury en publiek BIT  
16:00 16:30 juryberaad BIT Martin de Ruiter (VNO/NCW)

Gerrit van der Heijden (CHE)

Mathanje Huisman (IDNTT)

Ad van Dijk (ROC A12)

Michael van Vliet (Rabobank)

16:30 16:50 juryrapportage BIT
16:50 17:00 Officiële afsluiting BIT